baner_kalendarz-2017

Szanowni Twórcy Ludowi, Prezesi i Opiekunowie regionalnych Oddziałów STL, współpracownicy i sympatycy Stowarzyszenia Twórców Ludowych.

Biuro Zarządu Głównego STL przygotowuje kalendarz imprez na rok 2017. Pragniemy, by znalazły się w nim wszystkie wydarzenia (m.in. warsztaty, pokazy, targi, kiermasz, wystawy, konkursy, przeglądy, festiwale, spotkania) organizowane bądź współorganizowane przez nasze regionalne Oddziały Stowarzyszenia Twórców Ludowych.

W związku z tym, zwracamy się do organizatorów z uprzejmą prośbą o uzupełnienie krótkiej ankiety w celu przesłania do nas podstawowych informacji.

Mile widziane fotografie ilustrujące dane wydarzenie. Zdjęcia prosimy wysyłać na adres zgstl@op.pl w temacie: Kalendarz STL 2017.

Kalendarz wydarzeń STL będzie dostępny przez cały rok na stronie www.zgstl.pl. Uwaga! Jeśli nie znacie jeszcze konkretnego terminu – nie szkodzi. Wystarczy wpisać miesiąc, a szczegóły dopiszemy w późniejszym terminie – kalendarz będzie na bieżąco aktualizowany.

Mamy nadzieję, że kalendarz będzie doskonałym narzędziem do promocji naszych działań i lepszej wymiany informacji w Stowarzyszeniu, a także wzmocni integrację naszego środowiska. Dzięki kalendarzowi wydarzeń twórcy ludowi oraz sympatycy i miłośnicy sztuki ludowej będą mieli szansę wzięcia udziału w wyjątkowych wydarzeniach.

Dziękujemy!

ZGŁOŚ WYDARZENIE

Szczegółowe informacje: (81) 532 49 74