Aktualności

KulturaLudowa.pl w nowej odsłonie!

Aktualności

Jest nam niezmiernie miło zaprezentować Państwu nową odsłonę serwisu KulturaLudowa.pl. Po ośmiu latach funkcjonowania portalu przyszedł czas na zmiany…

Mamy nadzieję, że całkowicie zmieniona szata graficzna i ulepszona struktura, spowodują iż strona stanie się bardziej funkcjonalna, a dostęp do informacji będzie szybszy i pełniejszy.

Portal został podzielony na trzy przejrzyste sekcje: Aktualności (czyli bieżące informacje, nowości wydawnicze, relacje), Wydarzenia (kalendarz imprez organizowanych w Polsce) oraz Czytelnia – rozrzucone do tej pory informacje tj. artykuły, publikacje, baza teleadresowa zostały zgrupowany w jednym miejscu tworząc tym samym bazę informacji, kompendium wiedzy o kulturze ludowej w Polsce. Sekcja ta została podzielona na: Artykuły, Biografie, Zespoły, Instytucje, Publikacje, Archiwa.

Nowością jest dział “Z archiwum Stowarzyszenia Twórców Ludowych”, w którym prezentować będziemy ciekawe materiały archiwalne (fotografie, nagrania przedstawiające m.in. sztukę ludową, twórców, historię mówioną itp.) znajdujące się w archiwum naszej organizacji.

Serdecznie zapraszamy do współredagowania serwisu! Jeśli uważacie, że czegoś w nim brakuje, wiecie o ciekawym wydarzeniu, instytucji lub zespole – napiszcie do nas.

Mamy nadzieję, że nowa strona spotka się z Państwa pozytywnym odbiorem i spełni Państwa oczekiwania.

Krzysztof Butryn – redaktor naczelny